KONST / Litografier / Färglitografi 11811346
nr 1181 1346
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 330/450, daterad -94, motivet: 62x45
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 7 maj 2018
kl 21:17:41
350 kr
400 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr